Menu

Duyurular


Sayın Cumhurbaşkanımızın İtalya Ziyareti Hk.

SİRKÜLER NO: 12.3 / 002-002 = 03/01/2014
 
 
İlgi: İMEAK DTO’dan alınan, 03/01/2014 tarih ve  36-13 / 2014 sayılı yazısı.
 
İlgi yazı ile;
 
“Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül 28 Ocak - 1 Şubat 2014 tarihlerinde İtalya'ya resmi bir ziyaret gerçekleştireceği ve bahse konu ziyarette Sayın Cumhurbaşkanımıza bir özel sektör heyetinin refakat etmesi planlandığı bildirilmektedir.
 
Program çerçevesinde, Roma'da Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah GÜL, Bakanlar ve TOBB-DEİK Başkanı Sayın M. Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun onurlandırmalarıyla, iki ülke işadamları ve önde gelen kurum temsilcilerinin bir araya geleceği "Türkiye-İtalya İş Forumu" düzenlenmesi planlanmaktadır. İş forumu ve "Matching Italy-Turkey" isimli firma görüşmeleri, TOBB-DEİK ve İtalya Odalar Birliği (UNIONCAMERE) işbirliğinde gerçekleşecektir.
 
Ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin konaklama, uçak, transferler, yemek vb. organizasyon giderlerini karşılamak üzere DEİK-İş Bankası Beyoğlu Şubesi (Şube Kodu: 1011) TR67 0006 4000 0021 0113 3145 86 numaralı Avro hesabına 1500,- (Bin BeşYüz) Avro avans bedeli ödemeleri gerektiği ifade edilmektedir. TOBB web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde "Hizmetler" başlığı altındaki "Uluslararası İş İmkanları/Yurtdışı Etkinlikler" bölümünde yer alan "İtalya Ziyareti Özel Sektör Heyeti Başvuru Formu"na yüksek çözünürlüklü ve "jpeg" formatmda bir resim ekleyip, eksiksiz doldurarak, avans bedelinin ödendiğini gösteren, katılımcının isminin ve İtalya ziyareti ibaresinin de kayıtlı olduğu ödeme dekontu ile birlikte en geç 15 Ocak 2014 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar DEİK'e (Neslihan Kilit, tel: 0212 339 50 27, e- posta: nkilit@deik.org.tr) iletmeleri gerektiği belirtilmektedir.”
                                                          
Denilmektedir.
 
Sayın Üyelerimizin bilgilerini rica ederiz.
 
 
                                                                                                       Saygılarımızla,
                                                                                    Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği
 
 
 
                                                                                                        Emin EMİNOĞLU
                                                                                                         Genel Sekreter
 
 
 
 
 
Dağıtım: Tüm üyelerimiz