Menu

Duyurular


Liman El Kitabı

SİRKÜLER NO: 6.5 / 771-622 = 25.10.2016


Değerli Üyelerimiz,

 

Uzun zamandır çalışmalarını sürdürdüğümüz ve Derneğimiz için geleneksel hale gelmiş olan LİMAN EL KİTABI’ mızın baskı işlemleri tamamlanmış ve siz Değerli Üyelerimize sunulmaya hazırdır.

 

El Kitabımız bu baskısında 185 sayfadan 269 sayfaya çıkartılmış ve kullanıcılara faydalı olacağı düşünülen yeni bilgiler yine İngilizce tercümeleri ile birlikte kitaba eklenmiştir.

 

Ayrıca, Kitap bölümlere ayrılarak daha pratik kullanım sağlanmaya çalışılmıştır.

 

Kitabımızdaki tüm tarifeler bugün itibariyle güncellenmiş olduğu gibi, içeriğindeki Yönetmelikler, Tarifelerin Uygulama Koşulları, Türk Boğazları Gemi Trafik Hizmetleri Kullanıcı Rehberi, Vergiler gibi çeşitli bilgiler de yenilenerek güncel uygulamalar haline getirilmiştir.

 

Söz konusu tarifelerde olası değişiklikler ile ilgili sayfalar bilahare yeniden bastırılarak, kitabımızı satın almış olan kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

 

Kitabın hazırlanışı sırasında yazım hatası olmaması için tüm gayret sarf edilmiş olmakla birlikte gerek Türkçe gerek İngilizce metinlerinde sizlerin de göreceği hataları bizlere bildirmeniz en büyük katkı olarak kabul edilecek ve yenilenen ilk baskıda bunlar da dikkate alınacaktır.

 

Liman El Kitabı’ mızın bedeli üyelerimiz için 20 EURO karşılığı TL/ADET olarak belirlenmiş olup arzu eden üyelerimiz dilediği miktarda kitabı Derneğimizden temin edebilecekleri gibi, talep edilmesi halinde kurye ile adrese teslim  gönderilecektir. Kurye masraflarının,  alıcıya ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

Kitabımızın kullanıcılara fayda sağlaması dileklerimizle,

 

Saygılarımızı sunarız.

 

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

Yönetim Kurulu

 

 

 

 

Dağıtım: Tüm Üyelerimiz