Menu

Duyurular


İMMİB Akademi Ağustos Ayı Ücretsiz Online Eğitim Takvimi

SİRKÜLER NO: 12.3 / 577-441 = 30/07/2021


İlgi: İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliğinden alınan 30.07.2021 tarih ve 2021/103-7916 sayılı e-posta yazısı.

 

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliğinden alınan ilgi yazıda;

 

 

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği bünyesinde İMMİB Akademi tarafından üye firmalarımızın ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik eğitim etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

Covid-19 salgını dolayısıyla üyelerimize yönelik ücretsiz çevrimiçi eğitimler aracılığıyla hizmet vermeye devam edilmektedir. Bu kapsamda çevrimiçi sürdürülmekte olan eğitim faaliyetlerimize ilgi duyan herkes katılabilmektedir.

Başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitimlere katılabilmek için, http://akademi.immib.org.tr adresinden başvuruda bulunulması gerekmektedir. Her bir eğitim programı ile ilgili sınırlı kontenjan bulunmakta olup, eğitimlerin içeriklerine ve eğitmen özgeçmişine ilişkin bilgiler web sitemizde ayrıca yer almaktadır.

Bu çerçevede Ağustos ayında gerçekleştirilecek olan eğitimlerimize ilişkin eğitim takvimine https://tinyurl.com/jsedrwj2 linki aracılığıyla ulaşılabilmekte olup, bahse konu eğitimlerin üyelerinize duyurulması hususunda bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.

 

Denilmektedir.

Sayın Üyelerimizin bilgilerine rica ederiz.

 

 

  

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

 

  

Emin EMİNOĞLU

Genel Sekreter


 

 

 

 

Ek: İlgi Yazı


Dağıtım: Tüm üyelerimiz