Menu

Duyurular


ICS'in Denizciler ve Balıkçılar için Uluslararası Tıbbi Kılavuzu

SİRKÜLER NO: 23.1 / 187-110 = 31/03/2023 


İlgi: İMEAK Deniz Ticaret Odası’ndan alınan 30.03.2023 tarih ve 944/246/2023 sayılı yazısı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası’ndan alınan ilgi yazıda;

‘’Uluslararası Deniz Ticaret Odası'ndan (International Chamber of Shipping–ICS) alınan 28.03.2023 tarihli Ek'te sunulan yazıda, "Denizciler ve Balıkçılar için Uluslararası Tıbbi Kılavuz" (International Medical Guide for Seaferers and Fishers) isimli yayının ilk baskısının yayımlandığı bildirilmektedir.

Bahse konu yayın Uluslararası Taşımacılık İşçileri Federasyonu (ITF) ve Uluslararası Deniz Sağlığı Derneği (IMHA) işbirliği ile hazırlanmıştır.

Uluslararası ortamda kullanılabilecek, kapsamlı, güncel, pratik ve kullanıcı dostu olan bu yayın, dünyanın herhangi bir yerindeki tüm gemilerde ve balıkçı teknelerinde, denizcileri ve balıkçıları destekleyen karadaki güvenlik departmanlarında, tıbbi yardım merkezlerinde ve eğitim kurumlarında kullanılabilecek olup, tüm tıbbi durumları kapsamakta ve sektör için modern tıbbi destek sağlamaktadır. 

Bahse konu yayına ICS' in  internet sitesindeki "Publications" bölümünden ulaşılabilmekte olup, kitabın 225 İngiliz sterlini (£) olduğu ve üyelerimiz tarafından "ICSMEMBER" kodu ile %20 indirimle  satın alınabileceği,’’

Belirtilmektedir.

Sayın Üyelerimizin bilgilerine rica ederiz.

 

 

 

 

 

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

 


 

 

Emin EMİNOĞLU

Genel Sekreter


 

 

 

Ek: İlgi Yazı

Dağıtım: Tüm üyelerimiz