Menu

Duyurular


Gemi Adamı Bilgilendirme Metni

SİRKÜLER NO: 23.1 / 750- 580 =27/09/2021 


27.09.2021 tarihli İGA’dan alınan “Gemi Adamı Bilgilendirme Metni” konulu yazıda; 

 

1 Ekim itibariyle Gemi Adam Karşılama hizmetinin İstanbul Havalimanı’nda hayata geçirileceğini sizlere duyurmak isteriz.

 

Bu hizmet kapsamında iGA Pass karşılama asistanları, Gemi Adam’ların kendilerine ayrılmış özel pasaport noktasından geçişinin sağlanması için sizlere yardımcı olacaktır.

 

Karşılama hizmeti süreçleri aşağıdaki gibi olacaktır;

 

·         İstanbul Havalimanı’na inecek olan Gemi Adamlar için operasyon öncesinde iGA Pass rezervasyon ekibi iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir,

 

·         Operasyon gün ve saatinde Gemi Adam’ı havalimanından alacak olan firmanız çalışanı ile iGA Pass karşılama asistanı gelen katında bulunan iGA Meeting Lounge alanında buluşacaktır,

 

·         Meeting Lounge alanında bulunan Pasaport polisi tarafından evrak kontrolleriniz tamamlanacaktır,

 

·         Firmanız personeli, Vize Harç bedeleni İstanbul Havalimanı gelen katında bulunan Ziraat Bankası şubesi aracılığıyla ödeyebilecektir,

 

·         iGA Pass karşılama asistanı Meeting Lounge alanındaki pasaport polisinin onayladığı evraklar ve ödeme yaptığınıza dair dekont ile birlikte Gemi Adam’ı pasaport noktasında karşılayarak, firmanız çalışanı ile Meeting Lounge alanında buluşturacaktır.

 

Hizmet kapsamında;

 

o    Yolcu başına ücret 15€+KDV’dir,

o    Vize Harç bedeli firmanız tarafıdan ödenecek olup ücrete dâhil değildir,

o    Ödemeler mevcut bakiyenizden kullanım bedeli düşülecek şekilde alınacağı için ilk rezervasyonunuz öncesinde minimum 150€ ön ödeme yapmanız gerekmektedir.

 

iGA Gemi Adam Karşılama hizmetinden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi almak için reservation@igapass.com e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Iyi yolculuklar dileriz.”

 

Denilmektedir.

 

Sayın Üyelerimizin bilgilerine rica ederiz.

 

 

 

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

 

 

 

Emin EMİNOĞLU

Genel Sekreter

 

 

 

 

 

 

Ek 1: İlgi Yazı

Ek 2: Gemi Adamını Karşılayan Görevliler Hk. Yazı

Dağıtım: Tüm üyelerimiz