Menu

Duyurular


Derneğimizin 111. Yıl Kitabı Hakkında

SİRKÜLER NO: 6.1  / 768-539 = 20/12/2012

 

Sayın Üyemiz,

 

Derneğimizin, 2013 yılında 111 Yıl Kutlamaları çerçevesinde bastıracağı ve Derneğimiz ve Üyelerimizin tanıtımına yönelik kitap ile ilgili adınıza göndermiş olduğumuz 19.11.2012 tarih ve DN: 6.1/691 sayılı yazımıza tarafınızdan herhangi bir bilgi akışı sağlanamamıştır.

 

Yapılan çalışmaları aksatmaması açısından söz konusu yazımız ile ilgili aşağıdaki mesajımızda belirtilen hususları da dikkate alarak yazı eki formun doldurulmasını ve en kısa zamanda tarafımıza gönderilmesini önemle rica ederiz.

 

 

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

 

 

Emin Eminoğlu

Genel Sekreter

 

 

 

 

FORMUN DOLDURULURKEN OLMASI GEREKENLER:

 

1. Yazımız ekinde bulunan formda “ŞİRKETİNİZ HAKKINDA GENEL BİLGİ” kutucuğunda belirtilen “300 karakteri aşmamak üzere” cümlesinin, “300 kelimeyi aşmamak üzere” şeklinde okunması,

 

2. PDF formatında gönderilmesi talep edilen şirketiniz hakkındaki bilgilerin, “WORD” ortamında gönderilmesi, (İngilizce ve Türkçe olarak)

 

3. Şirketiniz ile ilgili veya olmasını arzu ettiğiniz kişilere ait JPG formatında gönderilecek fotoğrafların, net ve kaliteli görünüm sağlaması için JPG formatında 300 dpi çözünürlükte gönderilmesi.