Menu

Duyurular


[Denizcilik] Bireysel Başvuru Kararlarının Özel Hukuktaki Yansımaları Sempozyumu

SİRKÜLER NO: 23.1 / 912-709 = 26/11/2021

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) alınan 26.11.2021 tarihli Ek'te sunulan e-posta mesajında;

‘’TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile Anayasa Mahkemesi tarafından 30 Kasım 2021 – 01 Aralık 2021 tarihlerinde TOBB ETÜ Sosyal Tesislerinde “Bireysel Başvuru Kararlarının Özel Hukuktaki Yansımaları” Sempozyumu gerçekleştirilecektir.

Sayın Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da açılış konuşmasında yer alacağı sempozyumda, “Kişiler ve Aile Hukuku”, “Devletin Pozitif Yükümlülükleri”, “Kamulaştırma, Kamulaştırmasız El Atma” ile “İmar, Kadastro ve Tapu Uyuşmazlıkları” başlıkları altında Ülkemizin önde gelen akademisyenleri ve uygulamacılar tarafından toplamda on beş konuyla ilgili sunum gerçekleştirilecek ve ardından katılımcılardan gelen sorular cevaplandırılacaktır.

Program akışı ve online kayıt ile ilgili bilgiler https://ucm.etu.edu.tr/tr adresinde yer almaktadır. Covid-19 pandemisi nedeniyle yüz yüze katılımda kontenjan sınırı bulunduğundan, lütfen kayıt olunuz.

Sempozyum aynı zamanda youtube ve zoom hesapları üzerinden de eş zamanlı olarak yayınlanacaktır. Youtube hesabına, https://m.youtube.com/c/TOBBETÜM linkinden, zoom hesabına ise https://tobbetu-edu-tr.zoom.us/j/82991513517 linkinden erişim sağlanabilir. İlgilenenlere saygılarımızla duyurulur. ‘’

Denilmektedir.

Sayın Üyelerimizin bilgilerine rica ederiz.

 

 

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

 

  

Emin EMİNOĞLU

Genel Sekreter
Ek: Yazı

Dağıtım: Tüm üyelerimiz