Menu

Duyurular


16. Uluslararası Denizcilik, Gemi İnşa ve Liman Gelişimi Fuarı, Trans Expo Odessa 2019 Forumu, 18-20 Eylül 2019, Odessa, Ukrayna

SİRKÜLER NO: 12.2 / 521-353 = 08/07/2019 


İlgi: İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın 03.07.2019 tarih ve 2544-453/2019 sayılı yazısı.

 

İMEAK Deniz Ticaret Odası’ndan alınan ilgi yazıda;

 

Trans Expo Odessa’dan alınan 26.06.2019 tarihli yazısın bahisle;  

18-20 Eylül 2019 tarihlerinde Odessa, Ukrayna’da, “Trans Expo Odessa 2019 Forumu” kapsamında, “16. Uluslararası Denizcilik, Gemi İnşa ve Liman Gelişimi Odessa 2019 Fuarı”nın” gerçekleştirileceği bildirilmektedir.  Bahse konu etkinlik ile, armatörlerin sektördeki mevcut konumlarını güçlendirmek için yeni iş fırsatları geliştirmelerine yönelik bir platform sağlamanın amaçlandığı belirtilmektedir.

Uzmanlaşmış Armatör Birliklerinin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan söz konusu etkinlik kapsamında, Azak Denizi, Karadeniz, Hazar Denizi, Akdeniz Havzası çevrelerinden ve Avrupalı armatörler ile B2B görüşmelerinin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.  Firmaların talepleri üzerine fuara katılım sağlayacak diğer firmalar ile bireysel B2B görüşmelerin de düzenlenebileceği bildirilmektedir.

Bahse konu sergiye denizcilik sektörü firmaları, uluslararası ve iç denizlerde deniz taşımacılığı ile bağlantılı faaliyet gösterenler, tedarikçiler, eğitim merkezleri, liman ve terminal ekipmanı sağlayıcıları, gemi inşa ve onarımı fabrikaları, mürettebat ve offshore şirketleri, sörvey, sigortacılık, danışmanlık hizmeti sunan şirketler ve offshore teknolojicilerinin davetli olduğu ifade edilmektedir.

Armatörlere yönelik VIP paketi kapsamında; B2B görüşmeler, konferanslar, çalıştaylar, seminerler ve iş ağı oluşturabilmek için olan diğer fırsatlar dahil olmak üzere bütün etkinliklerin ücretsiz olduğu,”

 

Bildirilmektedir.

 

Sayın Üyelerimizin bilgilerine rica ederiz.

 

 

 

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

 

 

Emin EMİNOĞLU

Genel Sekreter


Ek: İlgi Yazı

Dağıtım: Tüm üyelerimiz