Menu

Duyurular


EXPOMARITT EXPOSHIPPING ISTANBUL 15. Uluslararası Denizcilik Fuar & Konferansı, 02-05 Nisan 2019

SİRKÜLER NO: 12.3  / 265-161 = 01/04/2019 


İlgi: İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın 01.04.2019 tarih ve 1243-219/2019 sayılı yazısı.

 

İMEAK Deniz Ticaret Odası’ndan alınan ilgi yazıda;

 

“Odamızın isim hakkına sahip olduğu “Exposhipping” markası ile Denizcilik ve Gemi İnşa temalı fuarlar gerçekleştirmek üzere UBM Firması ile belirli süreli bir anlaşma yapılmıştır. UBM Firması tarafından, yılların uzmanlığı ve deneyimi ile EXPOMARITT EXPOSHIPPING İSTANBUL 15. Uluslararası Denizcilik Fuar & Konferansı 02-05 Nisan 2019 tarihleri arasında Viaport Marina, Tuzla’da gerçekleştirilecektir. 

 

Ulusal ve Uluslararası Denizcilik sektör deneyimine ve birikimine sahip olan UBM’nin gerçekleştireceği EXPOMARITT EXPOSHIPPING İSTANBUL 15. Uluslararası Denizcilik Fuar & Konferansı’nı İMEAK DTO olarak desteklemekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.

 

EXPOMARITT EXPOSHIPPING İSTANBUL, denizcilik sektörünün tüm paydaşlarını tek bir çatı altında toplayarak, ulusal ve uluslararası güçlü iş birliklerine zemin hazırlayacak ve denizcilik sektöründe meydana gelen son gelişmelerin yakından takip edilmesi olanağı sunacaktır. Bu fuar ile sektörün daha yüksek noktalara taşınması hedeflenmektedir. Odamızın Türkiye’de desteklediği tek denizcilik ve gemi inşa fuarı olan EXPOMARITT EXPOSHIPPING İSTANBUL 15. Uluslararası Denizcilik Fuar & Konferansı’na katılımınızı ve desteklerinizi bekleriz.”

 

Denilmektedir.

 

Sayın Üyelerimizin bilgilerine rica ederiz.

 

 

 

Saygılarımızla,

Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği

 

 

 

Emin EMİNOĞLU

Genel Sekreter

 

 

 

 

Ek : İlgi YazıDağıtım: Tüm üyelerimiz